Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu
Strona Główna ˇ Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska ˇ Nasz Patron - św. Antoni z Padwy ˇ Galeria ˇ Kolo nr 1 Trybsz w ChicagoPiątek, Lipiec 28, 2017
Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska
Nasz Patron - św. Antoni z Padwy
Historia i tradycje w Trybszu
Drewniany kościół z XVI w.
Porządek nabożeństw
Ofiary
Kolo nr 1 Trybsz w Chicago
RADA PARAFIALNA
O ŚLUBIE

Najnowszy Użytkownik: Paulina
Ostatnio online
Proboszcz 2 days
Rozalka19 weeks
Paulina37 weeks
Sylwester65 weeks
klojek75 weeks
przemyslaw117 weeks
Grzegorz120 weeks
JSKiernoziak130 weeks
hanka139 weeks
Celina159 weeks
Analiza oglądalności witryny
Witamy serdecznie na stronie Parafii Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu.

XIV Niedziela zwykła
9 lipca 2017

1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela lipca. Osoby, które planują różne wyjazdy proszę o to by zwróciły uwagę, czy w miejscach, do których się wybierają będą miały możliwość uczestnictwa we mszy św. niedzielnej. Pamiętajmy, też, że nasz szacunek wobec Pana Boga i tego co przypomina o jego obecności – czyli świątynie wyrażamy przez godny strój, ciszę i modlitwę.
2. We wtorek, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Założony przez niego zakon benedyktynów przyczynił się do pogłębienia życia religijnego w Kościele, ale i szeroko rozumianej kultury.
3. Modlitwa różańcowa: Róża Niepokalanego Poczęcia NMP.
4. Sprzątanie kościoła Państwo: Pawlica, łojek i Pawlica.
5. Intencje mszalne.
6. Zapowiedź przedślubna (1): Piotr Janusz Pawlica, zam. Trybsz, par. św. Elżbiety Węgierskiej – Wioletta Gabriela Hajnos, zam. Pieniążkowice, par. Matki Bożej Bolesnej w Pieniążkowicach.
7. Wójt Gminy Łapsze Niżne zaprasza wszystkich mieszkańców na pokaz produkcji agropelletu z lokalnych surowców. Pokaz odbędzie się w niedzielę 16 lipca o g. 15:00 przy Domu Ludowym w Łapszach Niżnych przy ul. Jana Pawła II 57. Na pokazie zostanie zaprezentowana maszyna do produkcji agropelletu, proces uwęglania, odbędzie się też prezentacja kotła wielopaliwowego, powietrznej pompy ciepła a także zostanie przedstawiona oferta Polskiej Grupy Górniczej.

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar i Kalendarz
Dzień