Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu
Strona Główna ˇ Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska ˇ Nasz Patron - św. Antoni z Padwy ˇ Galeria ˇ Kolo nr 1 Trybsz w ChicagoSobota, Styczeń 19, 2019
Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska
Nasz Patron - św. Antoni z Padwy
Historia i tradycje w Trybszu
Drewniany kościół z XVI w.
Porządek nabożeństw
Ofiary
Kolo nr 1 Trybsz w Chicago
RADA PARAFIALNA
O ŚLUBIE

Najnowszy Użytkownik: Paulina
Ostatnio online
Proboszcz19:51:46
Rozalka 1 week
wojtas87pl55 weeks
Paulina114 weeks
Sylwester142 weeks
klojek152 weeks
przemyslaw194 weeks
Grzegorz197 weeks
JSKiernoziak207 weeks
hanka216 weeks
Analiza oglądalności witryny
Witamy serdecznie na stronie Parafii Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu.

13 stycznia 2019
Święto Chrztu Pańskiego
I Niedziela zwykła
1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.
2. Od jutro będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Poniedziałek – od g. 10:00 - ul. Św. Elżbiety od Państwa Urszuli i Krzysztofa Gronka do ul. Pod Grapą;
Wtorek – od g. 10:00 - na ul. Św. Elżbiety od nr 20 do ul. Za wodą;
Środa – od g. 10:00 - od ul. Wąskiej, następnie na ul. Św. Elżbiety do plebanii.
3. W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. Włączmy się duchowo w to wydarzenie i w łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie chrześcijan.
4. W najbliższy piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
5. Modlitwa różańcowa: Róża Świętej Elżbiety.
6. Sprzątanie kościoła Państwo: Pawlica-Caja, Skiba i Łojek.
7. Intencje mszalne.
8. Zapowiedź przedślubna (1): Kamila Maria Waksmańska, zam. Trybsz – Mateusz Jan Maślanka, zam. Pyzówka, par. św. Jana Chrzciciela w Pyzówce.
9. W imieniu całej społeczności naszej szkoły jeszcze raz zapraszam na jasełka i wspólne kolędowanie, które rozpocznie się dzisiaj o g. 14:00 w remizie OSP.

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar i Kalendarz
Dzień