Ogłoszenia
Dodane przez Proboszcz dnia
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Rozszerzona zawartość newsa

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIV Niedziela zwykła
17 września 2017

1. Druga msza św. dzisiaj będzie odprawiona o g. 18:00.
2. Dzisiejsza niedziela w szczególny sposób w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Wiemy, że media, jeśli chcą, mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia umiejętnie korzystało z nich nasze młode pokolenie.
3. Dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. I właśnie jutro przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki, będziemy prosili Pana Boga o świętość naszych dzieci i młodzieży, bo od nich zależy przyszłość naszego narodu i Kościoła – zapraszam nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodziców, nauczycieli i wychowawców.
4. Jutro po mszy św. wieczornej w salce odbędzie się spotkanie dla ministrantów i lektorów.
5. Od jutra msze św. w tygodniu odprawiane będą o g. 18:00.
6. Modlitwa różańcowa: Róża św. Cecylii.
7. Sprzątanie kościoła Państwo: Pluta, Rabiańscy i Marek Modła..
8. Intencje mszalne.
9. Wójt Gminy Łapsze Niżne zaprasza w sobotę 23 września br. Mieszkańców a szczególnie dzieci na „Piknik z latawcem i rowerem”. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy i na plakatach.